Katru dienu pasaulē tiek kopīgoti vairāk nekā 350 miljoni “Facebook” un 95 miljoni “Instagram” fotogrāfiju, kā arī uzņemti neskaitāmi video – “YouTube” vien ik minūti tiek augšupielādēti video, kuru kopējais ilgums sasniedz 300 stundas. Lai piešķirtu skaistākajiem ar viedtālruni iemūžinātajiem dzīves mirkļiem īpašu noskaņu, mobilo sakaru operators BITE iesaka izmantot bilžu un video apstrādei mobilās aplikācijas.
“Viena no vietām, kur “noķert” unikālus foto kadrus un nofilmēt pārsteidzošus video ir dažādi sporta pasākumi. Mūsu sadarbības partnera “Ghetto Games” rīkotajos turnīros redzam, ka jaunieši savas un draugu aktivitātes, piemēram, dalību aizraujošajā “Ghetto Basket” stafetē “BITE Skill Challenge”, fotografē un filmē īpaši aktīvi. Taču kvalitatīvi iemūžināt kustību ir gana liels izaicinājums pat pieredzējušiem fotogrāfiem un operatoriem, par viedierīču lietotājiem nemaz nerunājot. Šādu materiālu pēcapstrādei lieti noder mobilās aplikācijas, kas palīdz gan uzlabot attēla un video kvalitāti, gan pievienot tiem papildu efektus, tā padarot tos neatkārtojamus,” dalās BITES sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Karīna Javtušenko.
Šobrīd elektronisko lietotņu veikalos “Google Play” un “App Store” ir pieejams plašs foto un video materiālu apstrādei paredzēto mobilo aplikāciju klāsts. BITES tehnoloģiju eksperti iesaka izmēģināt populārākās no tām, kas pieejamas bez maksas, turklāt ir piemērotas gan “Android”, gan “iOs” ierīcēm.
Viena no pasaulē populārākajām attēlu apstrādes mobilajām aplikācijām ir “PicsArt”, kas līdz šim lejupielādēta mobilajās ierīcēs jau vairāk nekā 400 miljonus reižu. Tā ir vienkārši lietojama, turklāt piedāvā neticami plašas iespējas izpausties radoši – rediģēt attēlus, veidot kolāžas, zīmēt, pievienot attēliem dažāda veida rāmjus, tekstus, fonus, dažādus grafiskus elementus u.tml.
Tiem, kuri gatavi veltīt apstrādei vairāk laika, lai iegūtu attēlus, kas kvalitātes ziņā neatpaliek no glancētos žurnālos publicētajiem, piemērotāka būs mobilā aplikācija “Snapseed”. Tas ir viens no profesionālākajiem foto redaktoriem, kas nodrošina iespēju veikt kvalitatīvu attēlu apstrādi gan automātiski, gan manuāli – pielāgot krāsas un apgaismojumu, mainīt attēla piesātinājumu ar dažādiem filtriem, izcelt objektus un mainīt to ģeometriju, izgriezt no attēla liekos objektus, piemēram, draugu kopbildē iemaldījušos garāmgājējus u.tml.
Ļoti efektīvs portretu un pašbilžu redaktors ir “Face Tune” – tas ļauj padarīt fotogrāfijā iemūžināto smaidu izteiksmīgāku, izbalināt zobus, izlīdzināt grumbiņas, noņemt no sejas dažādus plankumus, pumpas, rētas un tumšos lokus zem acīm. Tāpat tā nodrošina iespēju likvidēt tā dēvēto sarkano un balto acu efektu, mainīt matu krāsu, izveidot efektīgu grimu un pat veikt nelielu elektronisku “plastisko operāciju”, mainot deguna un sejas formu u.tml.
Ar mobilās aplikācijas “Quik” palīdzību var ātri sagrupēt un rediģēt fotoattēlus un īsus videoklipus, lai izveidotu atraktīvu dienas, nedēļas vai mēneša notikumu kopsavilkumu. Tā ļauj sakombinēt līdz 200 fotoattēliem un videoklipiem no ierīces foto galerijas, tās lietotāja “Facebook”, “Instagram” un “GoPro Plus” kontiem. Attēliem ir iespēja pievienot dažādus vizuālus elementus, piemēram daudzveidīgu formu un krāsu rāmjus, tekstus u.tml. Savukārt video failiem var pievienot skaņu efektus, dublēt kadrus, mainīt to eksponēšanas ātrumu u.tml.

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…