1. Gurushots mobilā lietotne ir kas vairāk nekā obligāts. Konkursa uzvarētāji raksta, ka balso ik pēc 90 minūtēm. Protams, viņi daļu laika pavada prom no datora, uz ceļa, darbā, rindās utt. Brīvajā laikā varat sākt balsot vai pat pielāgot spēles stratēģiju.

Lejupielādējiet saites operētājsistēmai Android un iOS.

2. Atgādinājumi un taimeri. Priekš kam? 11. septembra pulksten 17:00 jūs redzat interesantas sacensības, kuru taimeris rāda 58:49. Pēc nosacījumu, guru, dalībnieku fotoattēlu un balsu skaita pārskatīšanas jūs nolemjat pievienoties tam 4 stundas pirms beigām. Kurā datumā un laikā man vajadzētu ievietot atgādinājumu?

Diemžēl vienā lietojumprogrammā mums nepieciešamās funkcijas netiek apvienotas. Vairāku skaitīšanas lietotņu izmantošana ir pārāk grūta. Es nevarēju atrast ērtu dienu un stundu kalkulatoru ar atņemšanu no pašreizējā datuma un laika. Tā rezultātā es pats izstrādāju kompromisu: atlikušo laiku es sadalīju 24 stundās un tā vietā, lai veiktu nepatīkamus aprēķinus, apmēram dienā vai pus dienā ievietoju atgādinājumu, lai precīzāk aprēķinātu kalkulācijas.

Mūsu piemērā: es balsi diktēju savai atgādinājumu programmai “Labi, piezīmju grāmatiņa” (operētājsistēmai Android): Pēc divām dienām atgādiniet, lai precizētu konkursa laiku. Labākie kaķi izmanto portretu ar izvirzītu mēli un, lai apmainītu trīs kaķus uz soliņa, pievienotos 4 stundas pirms beigām. Atgādinājums automātiski izveido atgādinājumu pēc divām dienām, t.i. 48 stundas. Kad atgādinājums zvana, es apskatos Gurushots vietni un vēlreiz novērtēju, vai joprojām ir vērts iekļūt konkursā, vai ir jāmaina pieteikšanās laiks. Tajā pašā laikā sacensību taimeris man parāda, ka līdz beigām ir atlikušas 11 stundas, un es pārkārtoju to pašu atgādinājumu vēl uz 7 stundām uz priekšu. Kad viņa atkal zvana, es sākšu spēlēt.

Taimeri, kur skaitīšana aiziet minūtēs, ir nepieciešami, lai veiktu apmaiņu vai mainītu atpakaļgaitu, lai pārbaudītu, vai balsošana ir apstājusies, piepildītu spidometru, veiktu citas steidzamas darbības un tajā pašā laikā nesēdētu, apbedītu tikai Gurushots tīmekļa vietnē, bet gan veiktu savu biznesu. Īpaši svarīgi ir izmantot taimerus, ja jūs apvienojat spēli ar darbu vai svarīgiem uzdevumiem, taimeri atbrīvo rokas un galvu.

3. Katalogētājs vai sistēma personīgā arhīva organizēšanai. Jums būs vajadzīgas tēmas un atslēgvārdi, iespējams, foto atvašu nosaukumi un datumi. Manam digitālo foto arhīvam ir 17 gadu, pirmās fotosesijas datētas ar 2002. gadu, tajā ir 946 mapes un 60+ tūkstoši failu. Es zinu, ka daudzi fotogrāfi kataloģizēšanai izmanto Adobe LightRoom. Es nevienam neierosinu sekot manam piemēram, bet gan strādāt ar foto arhīvu esmu apmierināts ar failu pārvaldnieka Total Commander un FastStone Image Viewer apvienojumu. Fotoattēli manā arhīvā tiek ļoti reti zaudēti. Pārlūkojot jauno konkursu tēmas un it īpaši citu cilvēku fotogrāfijas, kas jau ir ierosinātas dalībai tajos, es atceros, ka man ir piemērots attēls, kas uzņemts pirms 2 … 3 … 10 gadiem, ātri to atrod, rediģē, ja nepieciešams un piedāvājums konkursam.


Ja vēlaties, lai es jums pastāstītu vairāk par manu kataloģizācijas sistēmu, jautājiet komentāros.

4. Photoshop vai salīdzināms fotoattēlu redaktors. Šeit viss ir skaidrs: digitālās fotogrāfijas ir “jāattīsta” un jāapstrādā ne mazāk kā filmas. Bieži gadās, ka fotoattēls ir īpaši jāapstrādā konkursam: apgrieziet to, satuvinot galveno objektu, palieliniet tā piesātinājumu un spilgtumu un pārveidojiet to uz b / w.

5. Ideju un uzvaru dienasgrāmata. Nopietni! Iegādājieties papīra piezīmju grāmatiņu, kuru vienmēr nēsājat līdzi, un / vai īpašu teksta failu mākonī ar piekļuvi no datora un tālruņa. Ievadiet tur novērojumus par konkursu norisi, par konkrēta fotoattēla popularitāti, par tēmas atbilstību. Šāda dienasgrāmata būs īpaši noderīga, lai analizētu, kāpēc viena fotogrāfija “nepacēla”, bet otra ieņēma augstu vietu. Turklāt pierakstiet idejas: kā izveidot stratēģiju, ko var noņemt, lai būtu noderīgi konkursā. Šeit jūs varat arī pierakstīt, piemēram, fotoattēla skatījumu skaitu pirms sacensību sākuma un citu līdzīgu statistiku, kas ir jānoņem manuāli (tas ir, ja jūs patiešām mirstat, bet daži dalībnieki to labprāt atzīst). Šeit var arī rakstīt idejas attēliem, foto vietām, foto medībām un dalības plāniem konkursos.

6. Bonuss: Ir arī cita GuruShots palīga lietojumprogramma – Mani izaicinājumi TableView (Android). Slejā “Populārākie%” tiek parādīts, kur jūsu fotoattēls ir sarindots – piemēram, vai tas ir top 5% vai tikai top 20%. Es to ieliku, izmēģināju, pārstāju lietot, iemācījos “ar aci” noteikt augsta rezultāta iespējas.

Ar sirsnīgiem sveicieniem jūsu Meistars (man vajadzēja 2 mēnešus un 0 naudas iztērēšanu vietnē, lai paceltu uz 8. pakāpi un būtu viena soļa attālumā no Guru nosaukuma).

P.S. Tiem, kas ir sasnieguši teksta beigas un ir apjukumā: “ko es tikko lasīju?” Gurushots ir sacensību, spēļu un loterijas sajaukums, kam neviens fotogrāfs amatieris nevar pretoties. Ja jūs vēl nespēlējat – sāciet šeit!

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…